Олена Єрмоленко

Автор блогу про корисну їжу, організатор кулінарних майстер-класів

Наші Youtube-ведучі Аня та Влад вже встановили на кухні новеньку техніку Pyramida, тож тепер настав час ходити в гості та дізнаватися нове. Смачні страви, прості рецепти та щире спілкування — це продовження теплих історій за обіднім столом. 

Першою хазяйкою стала популярна фудблогерка Олена Єрмоленко. Вона впевнена: харчуватися можна смачно, корисно та водночас не витрачати на готування більш ніж 30 хвилин. Чи переконає вона в цьому наших ведучих? Що допомагає їй створювати справжні кулінарні шедеври та робити не менш шедевральні фото? Відповіді на ці запитання — у нашому новому відео.

#

Яскраві світлини різноманітних страв, які одразу ж хочеться з’їсти, кулінарні хитрощі та корисні поради — відома фудблогерка Олена Єрмоленко знає, чим привабити аудиторію. Підписники цінують її блог насамперед за прості рецепти з відмінним результатом. Крім того, кілька років тому Олена скинула зайву вагу — 23 кілограми! Тож вона дійсно знає, про що говорить, розповідаючи про смачну та корисну їжу. 

Олена радо демонструє нашим ведучим свою кухню, про яку каже, що це — уособлення її мрії. Білі меблі, мармурові акценти та контрастна чорна техніка. Дизайн вона планувала сама, тож тепер із задоволенням проводить тут час.

Улюблена техніка Олени — духова шафа Pyramida F 100 S GBL. Блогерка зізнається, що готує щодня дві-три страви та цілком задоволена обраною моделлю. А ще — розповідає, на що звернути увагу під час вибору. 

Попри власну популярність, Олена дуже відкрита й щира людина, а тому охоче ділиться маленькими кулінарними секретами, якими користується сама, і пригощає гостей смачними та корисними стравами.

Якщо ви давно мріяли зазирнути за лаштунки популярного Instagram-акаунту та подивитися, як усе відбувається насправді, — це відео створене для вас! Обережно: після його перегляду вам одразу захочеться приготувати таку саме страву й почати правильно харчуватися ;-) 

 
#
#
#
#
інші історії
Бажаєте секрет як до 25 років заробити на власну квартиру в Києві? Тоді не гайте часу і скоріш переходьте до відеоінтерв'ю, де Юлія розкаже про власний досвід за шматочком смачного кішу.
Юлія Норець
Відома блогерка, IT-girl 
Довгоочікуване відеоінтерв'ю з самою маркетинг директоркою компанії Pyramida Оленою Красуленко.
Олена розкрила декілька секретів по підбору кухонної техніки, яка обов'язково стане вашою помічнецею на кухні.
Олена Красуленко
Маркетинг-директорка компанії Pyramida
Кто вдома ходить голим з наших героїв? Як співає Гайтана без мікрофону? Чи вдасться нашим героям розпізнати 6 видів випічки за 1 хвилину? Дивіться останню серію Історій теплих зустрічей ;)
Дім і сім'я
серія відео-інтерв'ю з нашими друзями