Дім і сім'я

серія відео-інтерв'ю з нашими друзями

Найкращі страви ми намагаємося готувати для своїх рідних. У ці хвилини кухня перетворюється на місце священнодійства, а головним секретним інгредієнтом стає любов. І хоч би що відбувалося за вікном, коли вся родина збирається вдома за спільним столом, навколо одразу теплішає та світлішає.

Дім і сім’я — найважливіша частина нашого життя, і цій темі присвячена наша однойменна історія.

#

На кухні ми проводимо досить багато часу, поки готуємо, їмо, спілкуємося й миємо посуд. Ця кімната об’єднує рідних і друзів, саме тут найчастіше відбуваються курйозні випадки. Про них ми поговорили з героями проєкту «Історії теплих зустрічей» у відеоісторії «Дім і сім’я».
Історії теплих зустрічей в родиніГайтана в проекті Історії теплих зустрічей Pyramida

А що ви робите на кухні, коли вас ніхто не бачить? Може, співаєте в ложку? Танцюєте, уявляючи себе суперстар або героєм кліпу? Влаштовуєте шоу мильних бульбашок із мийного засобу для посуду? Подивіться, як відповіли на такі питання наші герої, і порівняйте зі своїми відповідями ;)
Катя Андреєва в проекті PyramidaДиректор з розвитку Starlight Анна Кравцан в проекті Pyramida

Із нашого ролика ви дізнаєтеся, хто має готувати на кухні, хто співає Monatik і спробуєте правильно назвати шість видів домашньої випічки всього за хвилину!
Дім і сім'я - історії теплих зустрічей Pyramida

Спеціальний бонус — чарівний голос Гайтани!

Збирайтеся разом на ваших затишних кухнях і дивіться наші відеоісторії. Вони точно надихнуть вас на приємні спогади!

#
#
#
#
інші історії
Від якої української страви іноземець втратить голову і захоче як мінімум добавки, а як максимум — облизати тарілку? Дивіться нове відео!
Українська кухня
серія відео-інтерв'ю з нашими друзями
Завжди готувати за кулінарною книгою — яка нудьга! На кухні потрібно творити й трішечки витворяти ;) Тоді приготування подарує нові емоції та смішні ситуації.
Експерименти
серія відео-інтерв'ю з нашими друзями
Наші герої поділилися своїми спогадами про смішні ситуації, пов’язані з кухнями та друзями.
Друзі
серія відео-інтерв'ю з нашими друзями