Олена Красуленко

Маркетинг-директорка компанії Pyramida

Анна та Стас обрали для себе варильну поверхню Pyramida, але хочуть отримати максимум інформації про переваги техніки цього бренда. А хто може знати про це більше, ніж маркетинг-директорка компанії Олена Красуленко? Наші YouTube-ведучі завітали до неї в гості, щоб дізнатися, як вона облаштувала власну кухню. Під час дружнього спілкування Олена розповіла про важливі функції електричної варильної поверхні та поділилася тим, якої помилки припустилася, коли купувала витяжку.

Олена — не лише успішна бізнес-леді, а ще й мама двох дітей, тому вся техніка на її кухні функціональна та безпечна. Дізнайтеся, як це зробити для вашої кухні, з нового відео.
#
Маркетинг-директорка Pyramida Олени Красуленко працює над привабливістю продукту. Проте найкращою рекламою завжди був і залишається власний досвід. Чи користується вона сама технікою, яку рекламує? Наші YouTube-ведучі Анна та Стас із традиційною пляшкою вина завітали в гості до Олени, щоб дізнатися відповідь на це питання.

Хазяйка зі сміхом зізнається, що могла б працювати ще й прорабом, адже повністю контролювала хід ремонту на кухні. Дизайн цієї кімнати — спільна робота Олени та дизайнерки. Спочатку власниця квартири зібрала цікаві ідеї, а потім дизайнерка допомогла втілити їх у життя.

Кухня Олени повністю обладнана технікою Pyramida. За її словами, саме цей бренд уже обрали всі її родичі, друзі та знайомі. Нещодавно Олена змінила варильну поверхню з газової на електричну — і цей перехід, попри побоювання, дався їй легко. Тепер вона з власного досвіду розповідає, на що варто звернути увагу під час вибору цієї техніки, які функції точно стануть у пригоді.

У нашому новому відео Олена — не маркетинг-директорка, а звичайна українська хазяйка, дружина та мама. Вона любить приймати гостей та радо ділиться з ними власними вдалими рішеннями з організації кухонного простору. Після перегляду ролика ви зрозумієте, як зробити свою кухню практичною та безпечною за допомогою техніки Pyramida.
#
#
#
#
інші історії
Бажаєте секрет як до 25 років заробити на власну квартиру в Києві? Тоді не гайте часу і скоріш переходьте до відеоінтерв'ю, де Юлія розкаже про власний досвід за шматочком смачного кішу.
Юлія Норець
Відома блогерка, IT-girl 
Настала черга відеоінтерв'ю. Перше нам надала популярна фудблогерка Олена Єрмоленко. Вона впевнена: харчуватися можна смачно, корисно та водночас не витрачати на готування більш ніж 30 хвилин.
Олена Єрмоленко
Автор блогу про корисну їжу, організатор кулінарних майстер-класів
Кто вдома ходить голим з наших героїв? Як співає Гайтана без мікрофону? Чи вдасться нашим героям розпізнати 6 видів випічки за 1 хвилину? Дивіться останню серію Історій теплих зустрічей ;)
Дім і сім'я
серія відео-інтерв'ю з нашими друзями