Юлія Норець

Відома блогерка, IT-girl 

Широка щира посмішка, невимушена атмосфера та фірмовий рецепт кіша — так відома блогерка та, за її власними словами, IT-girl Юлія Норець зустрічала наших ведучих Ганну та Стаса. Її смарт-кухня — взірець продуманого інтер’єру, який дав можливість із користю охопити кожен сантиметр простору. Юлія охоче розповіла, хто в родині вибирав духову шафу та чому вибір зупинився на моделі бренда Pyramida.

Разом із матусею гостей зустрічала й маленька інстаграм-зірка Меланія, а тому зустріч вийшла по-родинному теплою та доброю.
#
Зараз Юлія Норець — мегавідома блогерка, аудиторія якої налічує 150 тисяч підписників. Проте не так давно вона і мріяти не могла ані про таку популярність, ані про таку роботу. За освітою Юлія — учителька, але кар’єру викладача будувати не стала, а пішла працювати в галузь IT. Паралельно з тим вона розвивала власний інстаграм-акаунт, розповідала про те, що їй цікаво, спілкувалася з аудиторією.

Справжній прорив стався, коли Юлія завагітніла, а згодом народила маленьку Меланію — з’явилися нові теми, кількість підписників почала стрімко зростати. Тож тепер блогерство з хобі перетворилося на справжню роботу, а Меланка стала впізнаваною маленькою зіркою. Проте, як зізнається сама Юлія, жодного разу донька не з’явилася на інстаграм-сторінці без її власної згоди.

На квартиру в Києві Юлія з чоловіком заробили, коли дівчині ще не виповнилося і 25 років. Ганні та Стасу вона розповіла, як вдалося цього досягти та чим довелося жертвувати задля результату, а ще поділилася спогадами про те, який товар рекламувала першим та як пишалася цим.

Юлія зізналася, що техніку в дім завжди вибирає чоловік і в цьому питанні для нього немає компромісів — тільки найкраще. Саме тому їхню кухню прикрашає вбудована духова шафа Pyramida. Користуються нею вже майже рік, і хазяйка дуже задоволена вибором. Чому? Дізнаєтеся з нашого нового ролика!
#
#
#
#
інші історії
Довгоочікуване відеоінтерв'ю з самою маркетинг директоркою компанії Pyramida Оленою Красуленко.
Олена розкрила декілька секретів по підбору кухонної техніки, яка обов'язково стане вашою помічнецею на кухні.
Олена Красуленко
Маркетинг-директорка компанії Pyramida
Настала черга відеоінтерв'ю. Перше нам надала популярна фудблогерка Олена Єрмоленко. Вона впевнена: харчуватися можна смачно, корисно та водночас не витрачати на готування більш ніж 30 хвилин.
Олена Єрмоленко
Автор блогу про корисну їжу, організатор кулінарних майстер-класів
Кто вдома ходить голим з наших героїв? Як співає Гайтана без мікрофону? Чи вдасться нашим героям розпізнати 6 видів випічки за 1 хвилину? Дивіться останню серію Історій теплих зустрічей ;)
Дім і сім'я
серія відео-інтерв'ю з нашими друзями