Українська кухня

серія відео-інтерв'ю з нашими друзями

Улюблені рецепти з дитинства ми, дорослішаючи, приносимо у власні сім’ї. Деякі з них лежать на антресолях або горищах, записані в пошарпаних зошитах. І вже своїм дітям ми розповідаємо: цю страву дуже любила твоя бабуся й навчила готувати мене.

Традиції української кухні та гостинності передаються з покоління в покоління, наповнюючи душі теплом, а зустрічі — особливим сенсом.

#

Як ви гадаєте, від якої української страви іноземець втратить голову і захоче як мінімум добавки, а як максимум — облизати тарілку? Думки героїв ролика «Українська кухня» в проекті «Історії теплих зустрічей» з цього приводу розділилися.
Pyramida: історії теплих зустрічей

А з якими трьома словами асоціюється у наших друзів національна кухня?

Як готувала вареники з бабусею Катя Андреєва і за що зараз бабусі було б соромно?

Як визначити за тістом для вареників, чи ходить у спортзал Саша Товстий?
Анна Кравцан - експерт з наліпки вареників, учасниця проекту історії теплих зустрічей PyramidaГайтана в проекті історії теплих зустрічей Pyramida

А ще героям запропонували незвичайне завдання — наліпити за хвилину якнайбільше вареників. Різні начинки і різні варіанти приготування. Як ви думаєте, хто впорався краще за інших? ;)
Катя Андреєва - власниця техніки PyramidaЯк правильно ліпити вареники - поради від Pyramida
Tasty Stories: як ліпити вареники

Всього три хвилини, які триває ролик, зарядять вас теплом і гарним настроєм. І, можливо, бажанням приготувати якусь зі страв української кухні ;)

#
#
#
#
інші історії
Бажаєте секрет як до 25 років заробити на власну квартиру в Києві? Тоді не гайте часу і скоріш переходьте до відеоінтерв'ю, де Юлія розкаже про власний досвід за шматочком смачного кішу.
Юлія Норець
Відома блогерка, IT-girl 
Довгоочікуване відеоінтерв'ю з самою маркетинг директоркою компанії Pyramida Оленою Красуленко.
Олена розкрила декілька секретів по підбору кухонної техніки, яка обов'язково стане вашою помічнецею на кухні.
Олена Красуленко
Маркетинг-директорка компанії Pyramida
Настала черга відеоінтерв'ю. Перше нам надала популярна фудблогерка Олена Єрмоленко. Вона впевнена: харчуватися можна смачно, корисно та водночас не витрачати на готування більш ніж 30 хвилин.
Олена Єрмоленко
Автор блогу про корисну їжу, організатор кулінарних майстер-класів