Гостинність

серія відео-інтерв'ю з нашими друзями

Щедрість і гостинність у крові в українців. А де гості, там і частування. З роками змінюються страви та меблі кухні, але традиція збирати та смачно годувати тих, кого любиш, незмінна.

Наші герої поділилися яскравими дитячими спогадами про гостей і сімейні застілля. І розповіли, як дитячі враження переросли в дорослий досвід гостинності.
#
Ми вибрали п’ять основних напрямів історій, які могли б відбутися й відбувалися на вашій кухні: друзі, гості, дім та родина, українська кухня, експерименти.

Історії наших героїв у чомусь оригінальні та незвичайні, але загалом схожі на всі ті, які траплялися з кожним із нас («На кухні всі однаково плакали» (с)).
Історії теплих зустрічей Pyramida: Гостинність, Катя Андреєва, власниця ресторану Любовь-Морковь

Бажані гості, смачна їжа, тепла розмова. Такі зустрічі з близькими — серед найпрекрасніших моментів життя. У першому відео семеро героїв поділилися історіями про гостей і сімейне застілля.
Tasty Stories - учасники проекту Історії теплих зустрічей Pyramida

Як сталося, що засновниця «Любовь-Морковь» Катя Андреєва в дитинстві до сліз не любила їсти, а коли виросла, створила мережу кафе та простір для кулінарних майстер-класів «Vlasna Кухня»?

Хто насправді навчив співати Гайтану?
Гайтана в проекті Історії теплих зустрічей
Чим пригощають своїх мам автори фуд-блогу Tasty Stories Настя Дьячек і Саша Товстий?

Які сімейні застільні секрети приховує Даша Озерянко?
Користувачі про техніку Pyramida: Даша Озерянко і Микита Дерев'янченкоВідгуки користувачів про техніку Pyramida: Анна Кравцан, StarLightMedia
Давайте швиденько слухати теплі історії на гостинних кухнях! А вишенькою на торті стануть грузинські застільні тости у виконанні наших героїв. Як на вашу думку, хто краще вжився в роль?
#
#
#
#
інші історії
Бажаєте секрет як до 25 років заробити на власну квартиру в Києві? Тоді не гайте часу і скоріш переходьте до відеоінтерв'ю, де Юлія розкаже про власний досвід за шматочком смачного кішу.
Юлія Норець
Відома блогерка, IT-girl 
Довгоочікуване відеоінтерв'ю з самою маркетинг директоркою компанії Pyramida Оленою Красуленко.
Олена розкрила декілька секретів по підбору кухонної техніки, яка обов'язково стане вашою помічнецею на кухні.
Олена Красуленко
Маркетинг-директорка компанії Pyramida
Настала черга відеоінтерв'ю. Перше нам надала популярна фудблогерка Олена Єрмоленко. Вона впевнена: харчуватися можна смачно, корисно та водночас не витрачати на готування більш ніж 30 хвилин.
Олена Єрмоленко
Автор блогу про корисну їжу, організатор кулінарних майстер-класів