Гостинність

серія відео-інтерв'ю з нашими друзями

Щедрість і гостинність у крові в українців. А де гості, там і частування. З роками змінюються страви та меблі кухні, але традиція збирати та смачно годувати тих, кого любиш, незмінна.

Наші герої поділилися яскравими дитячими спогадами про гостей і сімейні застілля. І розповіли, як дитячі враження переросли в дорослий досвід гостинності.
#
Ми вибрали п’ять основних напрямів історій, які могли б відбутися й відбувалися на вашій кухні: друзі, гості, дім та родина, українська кухня, експерименти.

Історії наших героїв у чомусь оригінальні та незвичайні, але загалом схожі на всі ті, які траплялися з кожним із нас («На кухні всі однаково плакали» (с)).
Історії теплих зустрічей Pyramida: Гостинність, Катя Андреєва, власниця ресторану Любовь-Морковь

Бажані гості, смачна їжа, тепла розмова. Такі зустрічі з близькими — серед найпрекрасніших моментів життя. У першому відео семеро героїв поділилися історіями про гостей і сімейне застілля.
Tasty Stories - учасники проекту Історії теплих зустрічей Pyramida

Як сталося, що засновниця «Любовь-Морковь» Катя Андреєва в дитинстві до сліз не любила їсти, а коли виросла, створила мережу кафе та простір для кулінарних майстер-класів «Vlasna Кухня»?

Хто насправді навчив співати Гайтану?
Гайтана в проекті Історії теплих зустрічей
Чим пригощають своїх мам автори фуд-блогу Tasty Stories Настя Дьячек і Саша Товстий?

Які сімейні застільні секрети приховує Даша Озерянко?
Користувачі про техніку Pyramida: Даша Озерянко і Микита Дерев'янченкоВідгуки користувачів про техніку Pyramida: Анна Кравцан, StarLightMedia
Давайте швиденько слухати теплі історії на гостинних кухнях! А вишенькою на торті стануть грузинські застільні тости у виконанні наших героїв. Як на вашу думку, хто краще вжився в роль?
#
#
#
#
інші історії
Кто вдома ходить голим з наших героїв? Як співає Гайтана без мікрофону? Чи вдасться нашим героям розпізнати 6 видів випічки за 1 хвилину? Дивіться останню серію Історій теплих зустрічей ;)
Дім і сім'я
серія відео-інтерв'ю з нашими друзями
Від якої української страви іноземець втратить голову і захоче як мінімум добавки, а як максимум — облизати тарілку? Дивіться нове відео!
Українська кухня
серія відео-інтерв'ю з нашими друзями
Завжди готувати за кулінарною книгою — яка нудьга! На кухні потрібно творити й трішечки витворяти ;) Тоді приготування подарує нові емоції та смішні ситуації.
Експерименти
серія відео-інтерв'ю з нашими друзями